• Ви знаходитесь тут:

Інформація про заклад

/Files/images/школа1.JPG Миколаївська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №26 Миколаївської міської ради Миколаївської області є юридичною особою з 30.08.1966 року, належить до комунальної власності територіальної громади м. Миколаєва в особі Миколаївської міської ради в оперативному управлінні управління освіти виконкому Миколаївської міської ради. Ідентифікаційний код 24780126. Навчальний заклад розміщений у типовому триповерховому приміщенні на 600 учнівських місць.

Загальна площа 13770, площа під будинком, господарськими будівлями та спорудами 2253 кв. м, об’єм будівлі 17268 метрів кубічних. Площа приміщень, задіяних для проведення навчальних занять (крім фізкультури та трудового навчання) – 524 кв. метрів. Для занять фізичною культурою та трудовим навчанням та технологіями використовуються спорт зал – 278 кв. метрів; малий спорт зал - 47,50 кв. метрів, теслярська майстерня - 65,3 кв. метрів; слюсарна майстерня -61,5 кв. метрів; тренажерний зал - 23,8 кв. метрів; майстерня обслуговуючої праці – 47,9 кв. метрів. Контингент учнів – 610 чоловік. Заклад забезпечено приміщеннями на 100 %.

Функціонує 30 навчальних кабінетів, які забезпечені нормативною базою, укомплектовані відповідно до Типового переліку методично-навчальних посібників, технічних засобів навчання та обладнання загального призначення для кабінетів загальноосвітніх навчальних закладів. У кабінетах накопичено і систематизовано навчальні програми, підручники, навчальні та методичні посібники, науково-популярну, довідково-інформаційну літературу.

Паспортизовано майстерню з обслуговуючої праці, а також кабінет основ здоров’я, охорони праці та безпеки життєдіяльності, за оформлення якого педколектив школи було визнано переможцем в міському конкурсі-огляді кабінетів ОБЖ в 2010 році (ІІІ місце).

З 2007 року в школі впроваджується довгостроковий проект «Створення організаційно-педагогічних умов для формування успішної особистості» в рамках діяльності «Школи життєвого успіху» на основі програми перспективного розвитку школи «Сходинки до успіху».

Мета діяльності школи: створення умов для гармонійного розвитку і творчої самореалізації життєво компетентної, цілеспрямованої, національно свідомої, успішної особистості.