• Ви знаходитесь тут:

• Методична робота

/Files/images/3.JPG

Методична робота педагогічного колективу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 направлена на реалізацію проблемної теми міста "Компетентісна освіта як засіб становлення національно зорієнтованої особистості" і проблемної теми школи "Реалізація компетентісно-діяльнісної стратегії освітнього процесу" ( ІV рік роботи - узагальнюючий етап).

Склад науково-методичної ради школи
на 2019-2020 навчальний рік

Голова методичної ради - директор Пастушкова І.С.

Члени методичної ради:

- заступник директора з навчально - виховної роботи, керівник методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу Гула Н. І., Яніна С.С.

- заступник директора з виховної роботи, керівник методичного об’єднання класних керівників Мартиненко А. Ю.

- керівник методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу Скрицька І.С.

- керівник методичного об’єднання вчителів початкових класів Сімонова М.М.,

- керівник методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу Касімова О.А.

- керівник методичного об’єднання вчителів естетично-оздоровчого циклу Куліш Г.А.

- соціальний педагог Гринчук Т.Ю., Случак А.М.
- практичний психолог Гончарова М.О., Караваєва Л. К.