Щовесни, коли тануть сніги І на рясті просяє веселка, Повні сил і живої снаги, Ми вшановуєм пам’ять Шевченка. У нашій Миколаївській загальноосвітній школі №26 було проведено Шевченківський тиждень, протягом якого пройшло багато різних тематичних заходів, а підсумком стала літературно-музична композиція «Ріка життя безсмертного Тараса». На святі були присутні к.ф.н. Дудюк Леонід Петрович та завідувач міської дитячої бібліотеки №5 Афанасьєва Олександра Іллівна. Леонід Петрович подарував шкільній бібліотеці енциклопедичний словник «Миколаївська Шевченкініана», а для учнів початкових класів працівники дитячої бібліотеки №5 провели шевченківський мистецький вернісаж. Дякуємо за співпрацю!